Krmíme naše pejsky kvalitním ganulovaným krmivem JOSERA, které u nás můžete také zakoupit a podpořit tak naše pejsky v útulku. 
Za každých 10 prodaných pytlů krmiv máme jeden pytel krmiva pro naše pejsky :).
Objednávat můžete na našem e-shopu
www.primatlapky.cz

CHANEL

je asi čtyřletá fenka křížence. Její majitel ji krátce před porodem uvázal v lese spolu s další fenkou. Vodítka překousaly a tři dny vyděšeně pobíhaly okolo lesa mezi auty. Přes prožitý stres se z ní vyklubala skvělá společnice a dobrá matka u nás narozenému pejskovi. Jeho sestra vstup do života bohužel nezvládla.                                                            

 

PETTY
je asi pětiletý kříženec labradora, nekonfliktní, velice přátelské povahy. Miluje lidskou společnost, není bázlivý, rád aportuje a není uštěkaný. Bohužel se ho našeho útulku dostal ve velice špatném fyzickém stavu. Byl pravděppodobně dlouhodobě velice špatně vyživován a ustájen a s největší pravděpodobností bude mít doživotní následky. U Pettyho musí budoucí majitel počítat s vysokými nároky na kvalitu krmení.

Po necelých čtyřech měsíc přidáváme aktuální fotky Pettyho. Děkujeme všem, kteří nám pomáhají. Pettyho léčba však ještě není u konce. Aktuálně by nám velice pomohla finanční podpora, abychom mohli Pettyho nechat vykastrovat. Varlata nemá spuštěna v šourku a v důsledku toho produkují nadměrné množství hormonů, což má velice negativní vliv na jeho kožní problémy.

Finanční pomoc můžete zasílat na účet: AirBank 155 765 20 27/3030 do poznámky uveďte prosím Petty.

 

 

ČERT
  
Čert je asi osmitiletý, zhruba 45 cm v kohoutku vysoký svéhlavý kříženec šarpeje, který zřejmě pod tíhou špatných zkušeností trpí silnou nedůvěrou k cizím lidem a tu projevuje agresí. Věřím však, že je schopný zvyknout si na nového majitele, kterému bude nepostradatelným hlídačem.

 

HOMER - UMÍSTĚN
  
je asi 9 měsíců starý kříženec milé a zvídavé povahy, střední velikosti.

 

 

Smajík - UMÍSTĚN
 
je asi dvouletý kříženec pitbulteriéra, temperamentní, přátelský k lidem, ale nemá rád ostatní psy.

 

GREGORY UMÍSTĚN
 
je roční kříženec rotvajlera, temperamentní, učenlivý, sympaťák, který bude dobrým hlídačem i skvělým společníkem pro aktivního majitele.

 

MOLY UMÍSTĚNA
 
je asi jedenáctiletá psí dáma, která těžce nese samotu a pokud je opuštěná, hlasitě dává najevo nesouhlas.
Její život je spojen s smutným příběhem o kterém můžete číst zde.
Ke zvládání samoty jí velice prospěla společnost ostatních pejsků. Molinka je kastrovaná.

 

Kevin
je nám  nesmírně líto, že lidské srdce neobměkčí ani stáří a s ním spojené neduhy.  V našem útulku jsme museli poskytnout domov asi  15ti letému, téměř slepému, a špatně slyšícímu kříženci středního vzrůstu, který je hodný, vděčný za pohlazení a dobrou baštu. Najde se někdo, u koho by Kevin mohl v teple a v lásce dožít?

Naštěstí ne vždy je vše tak, jak to na první pohled vypadá a tak vám s velkou radostí oznamujeme:
KEVIN JE ZPĚT DOMA!
U své paničky, která kvůli němu spolu s devítiletým jezevčíkem proplakala nejednu noc...

Díky všem, kteří se snažili Kevinovi, tedy 16 ti a půl letému Filípkovi, pomoci a nás tak utvrdili v tom, že je vás spousta, kterým osudy našich bezbranných čtyřnohých přátel nejsou lhostejné.

 

 

Kety - UMÍSTĚNA
 
je asi tři a půl roku stará, drobnější, fenka křížence celočerné barvy. Je bystrá, milá, dobrá hlídačka, která má moc ráda míčky. Společnost jiných psů jí není příjemná.

 


Za vydání pejsků z našeho útulku účtujeme poplatek 500,- Kč.

TOPlist